Jūsų darbas susijęs su prekėmis? Jums reikia prižiūrėti šimtus ar tūkstančius prekių viename ar keliuose sandėliuose? Ir užsakymų suformavimui turite skirti didžiąją dalį savo laiko? Įsivaizduokite, kad savo darbą atliekate per kelias minutes? Nerealu? Susipažinkite su Mainway programa, įsitikinkite, kad galite sutaupyti marias laiko...
Pažiūrėkime kartu į šią paprastą, bet nepaprastai vertingą ataskaitą:
Norėdami sutaupyti jūsų laiką, duomenys apie prekes pateikiame penkiose, pagal tam tikrą logiką suskirstytose ataskaitose. Visos ataskaitos yra kasdien perskaičiuojamos, todėl Jūs matote aktualiausią informaciją. Kiekviena prekė nuspalvinta tam tikra spalva, rodančia likučio ir nustatyto prekės lygio santykį (juoda spalva – prekės nėra; raudona– mažos prekės atsargos; geltona, žalia – tinkamas atsargų lygis, balta – prekių yra per daug). Pagrindinės ataskaitos:
 • Jei norite peržiūrėti bendrą situaciją – pasirinkite visų prekių ataskaitą.
 • Norite peržiūrėti dėmesio reikalaujančias, problematiškas prekes – pasirinkite ataskaitą, kurioje yra prekės su santykinai per mažu likučiu.
 • Sprendžiant kiek daugiau ar mažiau turėti prekių – pasirinkite ataskaitas “Per daug raudona” arba “Per daug žalia”. Jose rasite prekes, kurioms siūloma keisti atsargų lygį.
 • Užsakymų ataskaita, kurioje jums pateikiamas iš anksto suskaičiuotas užsakymas. Jums nebereikia jokių skaičiavimų - kiek reikia kiekvienos konkrečios prekės bet kokiame sandėlyje jau suskaičiuota. Telieka Jums peržiūrėti ir paspausti mygtuką “Siųsti”.
 • Ar Jums priimant bet kokius sprendimus (dėl reikiamo atsargos lygio, asortimento ir pan.), būtų šaunu vaizdžiai matyti kiekvienos prekės judėjimo istoriją? Visose ataskaitose Jums spragtelėjus pelyte, matote prekės likučio kasdienį kitimą, pardavimus bei užsakytus kiekius. Dabar lengvai galite įvertinti, kokį prekės lygį reikia turėti, norėdami išpildyti savo klientų užsakymus ir turėti maksimalius pardavimus. Juoda kreivė rodo likučio kitimą, mėlyna spalva – pardavimus, bendras spalvotas plotas – nustatytas prekės lygis.
  Kiek Jums laiko užima užsakymų formavimas? Greičiausiai, valandų valandas tenka skirti šiam darbui. O kiek kartų buvo užmiršta tam tikrą prekę užsakyti? Įsivaizduokit, kad programa kasdien už Jus seka kiekvieną prekę ir formuoja optimaliausią prekės užsakymą, kurį Jūs vieno mygtuko paspaudimu išsiunčiate tiekėjui. Be to, užsakymų suformavimas gali būti pilnai automatizuotas, užtikrinantis užsakymų išsiuntimą nepriklausomai nuo to ar Jūs esate darbo vietoje ar esate išvykęs. Dabar Jūs turite begales laisvo laiko!
  Dauguma įmonių susiduria su prekėmis, kurių pardavimai yra nereguliarūs, kartais labai priklauso nuo sezono ar atitinkamo metų laiko? Jei apytiksliai žinote sezono pradžią ir pabaigą, galima iš anksto nustatyti, kada ir kiek norime turėti prekių. Kartą nustačius prekės sezono datas, Mainway Jūsų nurodytomis dienomis padidins ar sumažins konkrečių prekių lygį. Galite nustatyti skirtingus atsargų lygius ne tik skirtingiems metų laikams, bet ir mėnesio ar net savaitės dienoms.
  Norite dirbti greitai, efektyviai ir turėti optimalų prekių lygį, susisiekite su mumis ir galėsite jaustis ramūs dėl savo prekių valdymo. Šiuo metu prekių valdymo kaina yra neįtikėtinai maža – tik 0,10 Lt per mėnesį už prekę. Be to, Jums nereikės leisti pinigų naujų serverių ir programinės įrangos pirkimams. Ir tai dar ne viskas. Jūs būsite apstulbę kiek daug galimybių Jūs neišnaudojate. Parašykite mums el. paštu info@mainway.lt ir mes mielai padėsime Jūsų darbus atlikti per kelias minutes, nepriklausomai nuo to kiek prekių Jūs turite.
  Updated : 2009.03.24 © Copyright 2009 „Vitalis consulting“. Visos teisės saugomos.