Šiandien norint būti pranašesniais už konkurentus, tiekimo grandinės valdymas tampa būtinybe, t.y., mes privalome matyti ne tik savo sandėlius, bet ir klientus, tiekėjus. Be tiekimo grandinės vizualumo efektyvus verslo valdymas, greitas reagavimas į rinkos pasikeitimus yra neįmanomas. Mainway programa ir kurta, siekiant užtikrinti efektyvų atsargų ir tiekimo grandinės valdymą.
Mainway sukurtas remiantis naujausiomis tiekimo grandinės valdymo metodikomis, tokiomis kaip, E. Goldrato Apribojimo teorijos (TOC) ar japoniškos Just-in-time.
Programa vizualių ataskaitų pagalba padeda įmonių vadovams užtikrinti atskirų verslo procesų laikymosi. Pvz., jei sandėlyje prekės buvo sumaišytos, ar neišsiųstos, suprantama, jokia programa nepadės išspręsti iš kylančių problemų dėl prekių savalaikio pristatymo ar neatikčių. Tačiau, Mainway neleidžia nepastebėti tokių klaidų. Atskiroje ataskaitoje pateikiamos prekės, kurių likutis yra per mažas lyginant su suvartojimu ar pardavimu. Mainway, išfiltruodama prekes, kurioms būtinas dėmesys, palengvina darbuotojų darbą, nuima didžiąją techninio darbo dalį, panaikina rankinį užsakymų formavimą, prognozavimą. O laikantis atsargų valdymo taisyklių, prekių kiekiai greitai nusistovi reikiamame lygyje visose grandyse, padidėja jų apyvartumas.
Mainway lengvai sujungia bet kokias apskaitos, verslo valdymo (ERP) sistemas, leidžiant gamintojui, tiekėjui matyti savo prekes visose tiekimo grandyse bet kuriuo laiku. Kadangi programa veikia per internetinius ryšius, atsargas galima valdyti bet kurio metu ir bet kurioje vartotojui patogioje vietoje.
Apmokytas ir gerai įvaldęs darbo principus darbuotojas gali prižiūrėti 50.000-100.000 sandėlio prekių (sandėlių skaičius x prekių asortimento). Remiantis savo klientų patirtimi galime tvirtinti, kad tiekimo vadybininkas dirba ne tik kokybiškiau, bet ir sugeba tuos pačius darbus atlikti 3-5 kartus greičiau.
Paslauga gali naudotis gamybos, didmenos ir mažmenos įmonės, siekiančios valdyti savo atsargas tiekimo grandinėje.
Updated : 2009.03.24 © Copyright 2009 „Vitalis consulting“. Visos teisės saugomos.